Září 2015

Míša na cestách | Random Vlog Trenčín

28. září 2015 v 11:35 | Michaela Koželuhová
Ahoj. Poslední dobou blog zanedbaváme ,ale není to z důvodu,že by nás přestal bavit,ale nemáme čas. Já jsem šla do druháku a helča nastoupila do prváku, takže pár týdnu trvalo než si zvykneme, ale zkusíme se zaměřit na blog , já teda určitě abych přidávala pravidelněji.

Rodiné výlety jsou někdy fajn a tento zrovna byl. Sourozenecká láska jde vidět na videu. Prošli jsme si město, (spíše chodily stále dokola) dali jsem si pizzu, (já konkrétně se špenátem) byla perfektní. Stavili jsme se i na Čertové skály.
Celkově bych to shrnula jako pohodovou neděli s plno srandy a jídla. Přijemnou zábavu o sledování Vlogu. Líbí se vám Vlog? chcete častější Vlogy? třeba i ze všedního dne?


Přepněte si do HD kvality, pokud ji nemáte jako samozřejmost.


VLOG // Trenčín 27.8.2015

21. září 2015 v 19:37 | Helča
Zdravím, tohle video mělo být vydáno dřív, ano, ne měsíc po "akci" ale můj movie maker si dělá co chce, stejně tak jako si vždy dělal a dělat bude. Proto trvalo týden než jsem video vůbec vytvořila (vždy se smazalo, tak jsem pak dělala po částech apod.), pak jsem zjistila, že jedna scéna je tam víckrát, tak následovalo to samé, když už jsem si myslela že je vše hotovo, uvědomila jsem si, že přidat hudbu by také nebylo špatné, což se mi dneska konečně povedlo a video je na světě! (jo omlouvám se za konec videa, ale ten mi ostříhat nešel - protestoval, fakt to vždycky spadlo :D) Tohle nebylo vymlouvání, to byl popis charakteru mého Movie Makeru ;), jen abyste věděli :)

*Jo ten náhled je super, fakt že :D
Trenčín je opravdu nádherné město a určitě ho plánuju navštivit znovu (taky proto že jsme tam byli jen já a taťka a mamka se sestrou tam chcou taky.. -_-) Při 3. návštěvě už budu vědět, že obchod je hned u parkoviště a nebudu se trmácet přes půl města jako dvakrát předtím, nebudu psát že už trefím na náměstí bez toho abych odbočila do špatné ulice, protože to už se mi teď podařilo "potlesk", ale zkusím tam zase jinou zmrzku a jinou pizzu, plus se v neposlední řadě podívame do kostela :)