Úvodník || Něco o mně

12. srpna 2015 v 9:52 | Helča
Zdravím všechny :) Vítám Vás na našem blogu, o tom co se tu asi tak bude dít jste se nejspíš dočetli v záhlaví, takže teď je na čase se trochu představit.

Někteří už mě asi budete znát, jelikož jsem po dobu asi 5 let vedla svůj vlastní blog, ale postup času jsem začala ztrácet čas, chuť i nápady, teď se mi ovšem vrátila "psací nálada" (kupodivu jsem i začala psát příběh - to se u mě nestává) a tak jsme se s Míšou rozhodly, že do toho půjdeme spolu! A není to poprvé, jednou už jsme společný blog měly, pak ještě jeden - ten i s mojí sestrou, ale oba už jsou dávno neaktivní a když jsme se na ně nedávno po dlouhé době vracely, doprovázely to časté výbuchy smíchu nad našimi fotkami a články, které naprosto postrádaly smysl (ano, články typu "Jdu ven"). Tak snad to teď bude lepší.

Jmenuji se Helena, mám 15 let a jsem ze Zlínského kraje. Kromě blogu a psaní patří mezi mé záliby veškerá sportovní dění (OK, všechna ne, fotbal nesnáším - pardon - ráda ho hraju ale dívat se na to je nuda), nejvíc ze všeho ale miluju hokej, další mou velkou zálibou je turistika, kde se v okolních i vzdálených, horských i kopcovitých oblastech ráda chopím kamery nebo foťáku a vše pečlivě zdokumetuju, hraju divadlo, ráda cestuju (chtěla bych navštívit hlavně Kanadu, Norsko (tu Skandinávii nějak tak všeobecně), Skotsko) s tím se pojí taky to, že se ráda učím jazyky. Hodně času trávím taky s kamarády venku a večery se sestrou u oblíbených seriálů (Doctor Who, Torchwood). Nově jsem si obíbila také postcrosisng.

Jaká jsem? Popravdě, tohle nerada píšu, říkám... neumím sama sebe popsat, bojím se, že to co si já myslím si nemyslí ostatní, chtěla jsem to nechat na Míši, ale ta prej taky neví. Tak jsem napsala bývalé spolužačce a toto z ní vylezlo:
Chytrá, občas vtipná (to je milé), upřímná (to mohu potvrdit), přátelská, někdy otravná. Zapomněla napsat "maniak do hokeje"

Děsně mě znervózňuje, že Míša vedle toho má snad tři stránky a já tak málo. Co už, vyšla jsem ze cviku.

Nikdy mi nevadilo, že mě nikdo nefotil...teď zjišťuju že to byla asi chyba - nemám sem co dát.
Už sebe (a Vás taky) nebudu trápit věcmi o mně :) Mějte se krásně a bude se těšit v pátek u mého prvního "DIY".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Any Any | Web | 14. srpna 2015 v 10:15 | Reagovat

Áhoj! Vypadáš jak sympatická holka :D koukám, že studuješ gymnázium stejně jako já a miluješ hokej stejně jako moje spolužačka. Samé plus, určitě se sem ráda vrátím a jen tak dál, moc hezky se to čte :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama