001 | PŘEDSTAVENÍ

12. srpna 2015 v 9:35 | Michaela Koželuhová
Ahoj.


Vítejte na blogů,který patří dvou zbloudělím duším,které před pár lety objevily doménu blog.cz. Nadpis asi napověděl, o čem bude tenhle článek. Začnu asi tím nejzákladnějším. Jmenuji se Michaela a je mi 17 let. Jsem ze Zlínského kraje. Na blogu nejsem až takový nováček ,před pár lety jsem vlastnila blog ,pár z vás ,kteří mě už předtím četli, budou možná rádi ,někteří překvapeni,že jsem se rozhodla vrátit. Pravdou je,že blog je součást mého života i když, jsem na pár roků na blog zcela zapomněla, vždy jsem měla chut začít znova. Nechtěla jsem avšak se pustit do blogu sama za 1) bála jsem se že, mi to nevydrží a nebudu mít důvod pokračovat (bojim se i tak) a za 2) blog nebude mít pravidelné články a nebudu mít o čem psát. Druhé možnosti jsem se teda oddálila, společně s helčou máme rozdělené dny i rubliky ,tedy pravidelně budete mít co číst.

Moje povaha, to jsou dvě možnosti jak to napsat, bud se přikrášlím nebo napíšu krutou pravdu. Jsem náladová, přátelská, nikdy nezavřu pusu i když na druhou stranu jsem stydlivá (většinou na začátku ,když druhého neznám, tak se stydím). Často si dělám srandu sama ze sebe. Ráda se směji a někdy dojetím až brečím, jsem citlivka.

Už od mala miluju hokej, dále ráda vařím a tvořím vlastní recepty, taky ráda fotím, nejraději fotím lidi a makro. (Často o mě říkají ostatní,že se na všechny věci dívám moc v detailu a nedokážu se na okolonosti v mém životě povnést).
Když jsem byla malá, žila jsem u táty a tedy můj styl oblíkaní byl jednoduchý, kalhoty ,tričko a kšiltovka. Není tomu tak dodnes, protože miluju lehkou eleganci s nadechem sportu. Jednodušeji, ráda se oblíknu do sukní a šatu ,ale na druhou stranu miluju když si dám kalhoty k tomu nějaké sáčko a tenisky. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama